Co musisz wiedzieć

W tym roku zoptymalizujemy Sklepy eBay pod kątem bezpieczeństwa, elastyczności i urządzeń mobilnych, tak aby zwiększyć liczbę punktów, w których kupujący mogą przeglądać Twoje oferty.

  • Aktualizujemy platformę Sklepów eBay, aby zoptymalizować je pod kątem bezpieczeństwa, SEO i urządzeń mobilnych oraz udostępnić zaawansowane opcje marketingowe.
  • Dla standardowych Sklepów eBay zmiany zostaną wprowadzone automatycznie i nie wymagają od sprzedawcy żadnych działań.
  • Niestandardowe (dostosowane przez sprzedawców) Sklepy eBay pozostaną na razie w obecnym formacie, ale zachęcamy do zmiany na nową platformę Sklepów, co zapewni dostęp do ulepszeń oraz zgodność z wymaganiami w zakresie zawartości aktywnej i HTTPS.
  • Z czasem migracja na nową platformę będzie obowiązkowa. 

Od maja 2018 r. zaczniemy wprowadzać zmiany w Sklepach eBay, tak aby móc w najlepszy możliwy sposób łączyć firmy z klientami.

Jakie są korzyści z tych zmian?

Nowa platforma poprawi optymalizację pod kątem wyszukiwarek (SEO) i urządzeń mobilnych oraz zapewni subskrybentom nowe opcje marketingowe. Nowe Sklepy będą też zgodne z wymaganiami w zakresie zawartości aktywnej i HTTPS.

Optymalizacja pod kątem urządzeń mobilnych i SEO

Wyświetlanie kupującym bardziej trafnych produktów

Wyższy poziom zabezpieczeń

Uwaga

Od końca maja 2018 r. nie będzie można otworzyć niestandardowego Sklepu eBay i nie będzie możliwości powrotu na starą platformę.

Nowe Sklepy eBay będą przypominały wyglądem stronę główną eBay oraz strony kategorii.