Zmiany w widoczności adresów e-mail

Co musisz wiedzieć

Od końca sierpnia stopniowo wprowadzamy zmiany, w których efekcie sprzedawcy i kupujący nie będą już widzieć nawzajem swoich adresów e-mail. Bezpośrednie wiadomości e-mail między sprzedawcami i kupującymi będziemy przekazywać z użyciem aliasów e-mail.

Co się zmienia

Aby chronić prywatność kupujących i sprzedawców w ramach przeciwdziałania spamowi, phishingowi i fałszywym wiadomościom, nie wyświetlamy już adresów e-mail kupujących w danych zamówień. W zamian za to zobaczysz aliasy adresów e-mail.

Ta zmiana jest wprowadzana stopniowo od końca sierpnia. Możesz kontaktować się z kupującymi, korzystając z aliasów adresów e-mail, a Twój adres e-mail także będzie ukryty za aliasem e-mail.

Nadal będziemy zapewniać wszystkie informacje niezbędne do sfinalizowania transakcji z kupującym. Zmiana ta nie wpłynie w żaden inny sposób na Twoją działalność ani funkcjonalność serwisu eBay i nie musisz podejmować żadnych działań.

Twój firmowy adres e-mail pozostanie widoczny w informacjach o Twojej firmie i w sekcji danych kontaktowych w Twoich ofertach sprzedaży.

Zalecamy, aby nasi użytkownicy zawsze komunikowali się ze sobą poprzez Wiadomości eBay . Dzięki temu mamy zapis korespondencji na wypadek, gdyby wystąpiły jakieś problemy.